Середа, 30 Вересня 2020, 01:34
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

Курсова підготовка

 
 
КУРСОВА ПІДГОТОВКА
 
 
     У 2001 році було створено відділення курсової підготовки.
     Одним із напрямків роботи відділення є підготовка випускників шкіл до вступу в технікум, це своєрідний адаптаційний центр для переходу від навчання шкільного до навантажень у вищому навчальному закладі, бо не кожен випускник уявляє собі, якою саме є обрана фахова підготовка та її специфіка у навчальному закладі.
 
 
 
     Зорієнтувати школярів на ту чи іншу спеціальність, підвищити рівень знань - така наша мета на підготовчих курсах. В період навчання абітурієнти зустрічаються з провідними фахівцями технікуму, приймають участь в «днях відкритих дверей». Знайомляться з історією технікуму під час відвідування музею.
  
     Відділення веде велику агітаційну роботу через засоби масової агітації, листівки і оголошення. Все це дає нам змогу щорічно підтримувати конкурс на всі вісім наших спеціальностей. 80 відсотків школярів, які пройшли навчання на підготовчих курсах, успішно долають конкурсну планку і в подальшому непогано вчаться. 
  
      Іншим напрямком роботи відділення є підготовка фахівців з робітничих професій за освітньо-професійним рівнем «кваліфікований робітник».
     Такими професіями є: електромеханік з ліфтів, електрозварник ручного зварювання, оператор електронно-обчислювальних машин, водій автомобіля категорії «В»:
  
      Всі професії ліцензовані, є добра навчальна база, укомплектовані кадрами викладачів вищої кваліфікації.
     Великим попитом серед наших студентів користуються курси з професій: оператор електронно-обчислювальних машин, водій категорії «В», електромеханік з ліфтів.
     За останні 2 роки курсову підготовку і перепідготовку пройшли 650 осіб. 
 
 
     Колектив фахівців-викладачів прикладає зусилля, щоб підвищити якість і рівень поданих освітніх послуг, а отримані робітничі професії  стануть у нагоді в подальшому трудовому житті.