Четвер, 18 Січня 2018, 23:51
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
МОН
Block content
ХОДА
Block content
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1869
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж (ХЭМТТС)

Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорт

 

Спеціальність "Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті"


     Пристрої AT виконують важливу роль у забезпеченні безпеки руху, збільшення продуктивності праці, перевізної і пропускної спроможності дільниць Укрзалізниці та економії паливно-енергетичних ресурсів.
     З переходом на нові комп'ютерні технології економіка України потребує висококваліфікованих спеціалістів, яких готують досвідчені викладачі циклової комісії спеціальності. 


 

     Циклову комісію очолює Руденко А. І., який створив дві лабораторії по вивченню спеціальних предметів, провів роботу по створенню діючих макетів систем станційної автоматики і телемеханіки. Використанню нових комп'ютерних технологій приділяє увагу Романенко Г. Г.
     Лабораторію перегонних пристроїв автоматики обладнав разом зі студентами Зубков М. Д., а Маслов Г. П. є автором підручника по вивченню будівництва та монтажу пристроїв автоматики. Організацією технологічної практики, укладанням договорів з підприємствами займається Смоляк Г. А.
     Значний внесок у розвиток спеціальності, створення матеріально-технічної бази та навчально-виховного процесу зробили Васильченко Ю. І., Зубкова О. В., Ручінська 3. І., Кірілова А. О., Лук'янов В. І. 


 

     Випускники цієї спеціальності працюють на залізничному транспорті по експлуатації, технічному обслуговуванню і ремонту систем автоматики і телемеханіки в дистанціях сигналізації і зв'язку, будівельно-монтажних поїздах, дорожніх лабораторіях, метрополітені, в обчислювальних центрах і проектних організаціях, а також на промислових підприємствах.