Четвер, 18 Січня 2018, 23:53
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
МОН
Block content
ХОДА
Block content
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1869
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж (ХЭМТТС)

Монтаж, обслуживание оборудования и систем газоснабжения

 
 
Спеціальність "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання"
 

      Спеціальність створена у 1999 році.
      Спеціальність виникла в умовах недостачі кадрів для газової галузі. Цикловою комісією здійснюється підготовка молодших спеціалістів для роботи в сфері проектування, експлуатації устаткування і систем газопостачання, будівництва та монтажу систем газопостачання.
     Випускники спеціальності знаходять застосування в територіально-виробничих та навчально-виробничих об'єднаннях, підприємствах житлово-комунального господарства, підрозділах і газових службах промислових підприємств і аграрно-промислового комплексу.
     Спеціальність має спеціалізовані, добре оснащені лабораторії з захисту газопроводів від корозії, устаткування газорозподільних пунктів, теплотехніки, гідравліки та гідравлічних машин, автоматики і телемеханіки систем газопостачання. 
  

     Великий внесок у розвиток спеціальності та збільшення матеріальної бази зробили викладачі: Підкопай Л. В., Лозова Л. В., Кукса А.М., Татьянко Ю. Ю. - створення комплексної лабораторії теплогазо-постачання і гідравліки. Викладач Кукса А. М. приймав участь у створенні спеціалізованого кабінету опалення, вентиляції та газопостачання. 


 

 

    Циклова комісія підтримує широкі зв'язки з підприємствами газової промисловості. Необхідними професійними навичками майбутні спеціалісти оволодівають під час проходження навчальних, технологічних та виробничих практик на підприємствах газового господарства міста та області.
     Технікум співробітничає з підприємствами галузі для подальшого працевлаштування випускників спеціальності. Підтримуються зв'язки з багатьма університетами м.Харкова для здійснення подальшої підготовки спеціалістів цього напрямку.