Середа, 30 Вересня 2020, 00:32
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

Спеціалізація "Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів"
 
 

     Спеціальність створена у 1999 році. Підготовка молодших спеціалістів здійснюється для роботи в галузі технічного обслуговування і ремонту електричного і електронного устаткування автомобілів, тракторів і інших автотранспортних засобів, а також для обслуговування і ремонту сервісного контрольно-діагностичного устаткування, участі у впровадженні нового обладнання. Випускники здобувають кваліфікацію техніка-електро-механіка. 

 
 

    Молодший спеціаліст може працювати в галузях, що експлуатують транспортні засоби незалежно від форми власності, на автотранспортних підприємствах, сервісних станціях і пунктах технічного обслуговування автомобілів і тракторів.
     Спеціалізовані кабінети і лабораторії створені за допомогою досвідчених викладачів. Великий внесок при створенні лабораторії електроустаткування автомобілів і тракторів зробив Гусєв М. В. Під керівництвом Багача Р. В. був впроваджений кабінет правил дорожнього руху, Гранкіна В. Г. -лабораторія електричних машин та ін.

 
 

     Спеціальність базується на викладачах високого рівня, які володіють сучасними методами навчання, що дає можливість майбутнім спеціалістам одержати високий рівень освіти.
     Під час навчання студенти спеціальності проходять практику водія і здобувають права водія категорії «В». Технологічну практику студенти проходять на автотранспортних підприємствах та станціях технічного обслуговування автомобілів міста та області. 

 
 

     Спеціальність має гарно оснащені лабораторії та кабінети електротехніки, правил дорожнього руху, електричних машин, будови та експлуатації автомобілів і тракторів, електроустаткування автомобілів і тракторів, де проводяться практичні заняття з обслуговування, ремонту, демонтажу і монтажу електрообладнання та вузлів автотранспортних засобів.