Середа, 30 Вересня 2020, 00:58
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 

Спеціалізація "Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку"
 
 
     Основна задача циклової комісії спеціальності - готувати висококваліфікованих спеціалістів, які можуть вирішувати технічні питання впровадження та експлуатації сучасних систем телекомунікацій. 

 
 

     Навчальний процес з вивчення фахових предметів проходить в спеціалізованих лабораторіях, в яких вивчаються комп'ютерні технології в техніці зв'язку, цифрові системи інформації та телефонних комутацій. Викладачі-зв'язківці зробили значний внесок в розвиток матеріальної бази спеціальності, сумлінно і творчо ставляться до навчального процесу.

 
 

     Голова циклової комісії Гриценко Л. Д. - переможець обласного конкурсу «Вища школа Харківщини-кращі імена», учасник міських виставок технічної творчості, проводить значну роботу з методичного забезпечення спеціальності. Бріскіна Н. Л. створює наочність по волоконно-оптичних лініях зв'язку. Разом зі студентами створена лабораторія «Вимірювання в техніці зв'язку». Переходу з аналового на цифрові системи передачі приділяє увагу Данілов Ю. К. Шевченко В. М. - автор методичних розробок з питань вивчення цифрових комутаційних станцій і впровадження стандартів в навчальний процес. Практичною підготовкою студентів, виготовленням макетів, планшетів займається майстер виробничого навчання Пільгуй А. Б. 

 
 

     Участь в створенні матеріальної бази спеціальності брали також Суровцев І. Ф., Ушаков Е. М., Шеєнко О. І., Горбунова І. П., Пісарєва Г. Є., Андросов В. П., Мокаленко В. В., Астаф'єв С. У.
    Наші випускники успішно працюють на залізницях, в метрополітені, Укртелекомі та на промислових підприємствах різних форм власності.