Середа, 30 Вересня 2020, 00:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

123 Комп’ютерна інженерія

 
 
Спеціалізація "Обслуговування комп′ютерних систем і мереж"
 
 
      Спеціальність створена у 2001 році. 
     Молодший спеціаліст готується для роботи з експлуатації, налагодженню, розробці комп'ютерних систем; обслуговування, створення програмного забезпечення , створення програм користування і їх впровадження.     Молодші спеціалісти знаходять своє застосування на державних підприємствах, у науково-дослідних і проектно-конструкторських організаціях, на кафедрах ВНЗ, в обчислювальних центрах, фірмах, банках, комерційних організаціях різної форми власності.
     Гордістю спеціальності є сучасна комп'ютерна база, гарно оснащені лабораторії обчислювальної техніки та обладнання. Постійно здійснюється модернізація існуючого устаткування і придбання сучасної техніки. Студенти мають доступ до мережі Інтернет, що дає можливість обміну інформацією.      В складі циклової комісії працюють викладачі, які володіють сучасними комп'ютерними технологіями, завдяки їх рівню майбутні спеціалісти отримують гарну професійну підготовку. Великий внесок у розвиток спеціальності зробили викладачі: Величко В.О., Бочарніков М.М., Смолова О. О., Мусієнко С. Б., Нерезенко С. О., Дорошенко О. Є., Роженко Т. М., Ярмола О.С. 


     На високому рівні обладнані лабораторії «Комп'ютерних мереж та перефірійних пристроїв», «Інформатики», «Обчислювальний центр».
   Високий рівень методичного, матеріального забезпечення спеціальностей, плідна праця викладачів, лаборантів, співдружність з багатьма підприємствами та ВНЗ Харкова і області втілює впевненість у майбутній розвиток сучасних технологій.