Середа, 30 Вересня 2020, 00:21
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

ПОДІЇ

 • 8 лютого відбувся семінар з іноземної мови на тему Using of modern technology at English lessons

 Доповідачі:    

Мелітанська Л.І., викладач вищої категорії “YouTube in the classroom!”

Олексіенко О.В., викладач  II категорії “Conferences and Foreign Language Teaching”;  segment of the lesson.

Викладач   Севенко Т.В. “Project as a method of technology in the study of English”

Практична частина  Викладач    Резнюк О.О.  Let`s finally speak English!                 

 

 

 

                              


 

Результати І-ІІ етапу олімпіади з іноземної мови (англійська)

від 20 грудня 2018 року


 • 20 листопада 2018  року відбулася Наукова студентська конференція  « 100- річчя заснування Української академії наук»        

Конференцію було проведено  викладачем циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін ХДПК  Коструб І.П. за участю  студентів другого курсу ХДПК та  ХКТЕК

               

   Мета конференції:

 

- визначити та проаналізувати історію створення УАН, діяльність президентів та видатних вчених-членів УАН на різних етапах розвитку української науки  XX- XXI ст., в тому числі вчених-харків’ян;

-висвітити основні  наукові досягнення та відкриття, вклад в розвиток світової науки та науково-технічний прогрес вчених-членів УАН та сучасної НАН України;

-розвивати вміння студентів аналізувати, узагальнювати та систематизувати отриману інформацію;

-розвивати та закріплювати вміння самостійно опрацьовувати історичний матеріал, документи, свідчення, представляти аудиторії свої проекти та  презентації, розвивати критичне мислення студентів;

-вчити висловлювати та аргументувати  свою думку, толерантно ставитись до іншої точки зору;

-виховувати почуття  національної гідності та гордісті, активну громадянську позицію;

-заохочувати студентів до наукової діяльності.

 

   План конференції

 

1.Вступ  Коструб І.П.-викладач ХДПК

 

2.Проекти:

«Інформаційна справка про  НАН України» Пальваль Д.-студентка гр.28 Еп ХДПК

 

«Національна академія наук України. Її історія від заснування до сьогодні» Процюк Р. - студент гр.27 Км ХДПК    

                                                               

«Вернадський Володимир Іванович-перший президент НАН України» Винник О.   - студент гр.22 Еу ХДПК

 

«Левицький Орест Іванович»  Бубіс А.    -студент гр.28 Еп ХДПК

 

«Василенко Микола Прокопович»  Довгалюк Я.   - студент гр.22 Еу ХДПК

 

«Патон Євгеній Оскарович»     Стороженко М.- студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси,банківська справа та страхування» ХКТЕК

 

«Заболотний Данило Кирилович» Рудь І.   - студент гр. 27 Км ХДПК

 

«Липський Володимир Іполитович» Садовий А.-студент гр.27 Км ХДПК

 

«Богомолець Олександр Олександрович, Палладін Олександр Володимирович» Халимон В.-студентка гр.27Км ХДПК

 

«Амосов Микола Михайлович»    Лавріщева Д.-студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси,банківська справа та страхування» ХКТЕК

 

«Видатні вчені-харківяни-члени НАН України»  Місюра Д.  -студент гр.27 Км ХДПК

 

 

3.Обговорення проектів та підведення підсумків конференції   -присутні викладачі, гості та студенти, Коструб І.П. 

 

 

 

 


 • З 21 по 30 травня 2018 року в Харківському державному політехнічному коледжі було проведено "Тиждень безпеки дорожнього руху"

 

 


 

 •   Гра-квест "Світ в твоїх руках"

25 квітня 2018 року у навчальному корпусі №5 коледжу відбулась екологічна гра-квест “Світ в твоїх руках”, присвячена Дню Землі. Після екологічного заходу студенти першого курсу закріпили знання про забруднення навколошнього середовища, про проблеми накопичення твердих побутових відходів та роздільний збір сміття, про можливість використання вторинної сировини та безвідходне виробництво. Перше місце отримла команда групи ЕА-15; друге — команда групи КМ-17; третє — команда групи 10ЕЗ/18ЕП. Всім командам учасникам еко-квесту було вручено Подяку за збереження довкілля та активну участь у справі впровадження роздільного збору відходів у Харкові у межах ініціативи “Екологічне місто”.

 


 

 • Екологічна конференція «Екологія. Екологічні проблеми сучасності та новітні технології енергозбереження» 19 квітня 2018 року

        Студент I курсу групи КМ-17 Ростислав Процюк прийняв участь у обласній студентській екологічній конференції «Екологія. Екологічні проблеми сучасності та новітні технології енергозбереження» і виступив з науковою доповіддю «Оцінювання забруднення атмосферного повітря внаслідок завантаженості вулиць Харкова автотранспортом». За результатами дослідження було встановлено, що рівень забруднення атмосферного повітря по вулиці Дудинської перевищує ГДК за концентрацією чадного газу у 5 разів, а вулиці Любові Малої – у понад 5 разів.

Конференція відбулась на базі Харківського коледжу переробної та харчової промисловості.

Науковий керівник викладач екології Бець Т.Ю.


 

 • Екскурсійна лекція до річниці вшанування героїв Небесної сотні 22.02.2018

22 лютого 2018 року відбулася лекція, яка присвячена річниці вшанування памºяті героїв Небесної сотні. Для студентів першого курсу було проведено тематичну лекцію, в якій було продемонстровано фільм та розповідь про подвиги героїв Небесної сотні.


 

 • Науково-практична конференція на базі Харківського державного політехнічного коледжу Безпека життєдіяльності в сучасному житті 21.02.2018

21 лютого 2018 року на базі Харківсьеого державного політехнічного коледжу проходила Науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності в сучасному житті» серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в якій приймали участь понад 50 учасників, а після закінчення конференції усі учасники були нагороджені дипломами.

       

 

 


 

 • Концерт до Дня Святого Валентина 14.02.2018

14 лютого 2018 року в коледжі відзначали день святого Валентина. Було проведено святковий концерт та працювала святкова пошта закоханих.


 

 • Благодійний ярмарок Масляна 2018

13 лютого 2018 року в коледжі візначали Масляну та було проведено благодійний ярмарок, в якому студенти 1, 2, 3 курсів приймали участь т а пригощали смачними млинцями та різноманітними смаколикамми.


 

 • ХДПК має талант 25 січня 2018

25 січня 2018 року, до Дня Студентів було проведено концерт «ХДПК має ТАЛАНТ», в якому студенти показали свої таланти та були нагороджені дипломами за активну участь у творчому житті коледжу.

     


 

 

 

 • Новорічний мюзикл Попелюшка грудень 2017

14 грудня 2017 року студентський клуб привітав студентів та викладачів коледжу з наступаючим новим роком та подарував захоплевий мюзикл «Попелюшка»


 

 • Містер коледж 2017 до Дня українського козацтва:до Дня українського козацтва було проведено конкурс юнаків «Містер коледж». Юнаки продемонстрували свої творчі здібності та таланти.

  


 

 

 

 • Благодійний ярмарок до Дня Українського козацтва 12.10.2017

12 жовтня 2017 року в коледжі було проведено благодійний ярмарок до Дня Українського козацтва, студенти приймали активну участь та долучилися до акції «Допоможи ближньому»


 

 

 

 • Вересневий мюзикл Червоний капелюшок для першокурсників 14/09/2017

14 вересня 2017 року в коледжі було проведено мюзикл « Червоний капелюшок», в якому студенти намагалися привітати першокурсників та долучити їх до дружної родини студентського клубу.

   


 

 • Спортивне свято травень 2017

У травні 2017 року в нашому коледжі відбувалося спортивне свято, в я кому приймали участь студенти 1, 2, 3 курсів. Студенти приймали участь в різноманітних видах спорту, а найкмітливіші отримали медалі та дипломи.

Команда з футболу ХДПК - Гордість нашого навчального закладу.


 

 • Масляна в Новобаварському районі лютий 2017

В лютому 2017 року в Новобаварському районі було проведено ярмарок присвячений Масляній, в якому приймали участь навчальні заклади Новобаврського району, наш коледж також приймав участь, студенти вражали гостей свята різноманітними млинцями та дуже смачними смаколиками, а також розважали мешканців Харкова різноманітними гуморесками.


 

 • Благодійний ярмарок Масляна 24.02.2017

24 люього 2017 року в коледжі пройшов благодійний ярмарок присвячени Масляній, у ході ярмарку студенти готували млинці та різні смаколики, зібрані кошти було передано до воєнного госпіталю.


 

 • Новорічний мюзикл За двома зайцями 2016-2017

У грудні 2016 року рік закінчився в позитивній атмосфері, а саме студенти показали святковий новорічний мюзикл «За двома зайцями», в якому приймали участь студенти коледжу, активісти та члени студентського клубу. Студенти подарували глядачам добрий настрій та купу вражень.


 

 • Посвята у студенти  1 вересня 2016

 

 • Фестиваль прикладних професій 23/04/2016

23 квітня 2016 року в Харкові проходив Фестиваль прикладних професій, в якій приймали участь ВНЗ міста Харкова та демонстрували різноманітні технічні стенди, а також мали змогу прорекламувати свій навчальний заклад.


 

 • Виставка поробок до святкування Масляної 02.03.2016

2 березня 2016 року у коледжі відзначали масляну та була проведена виставка поробок студентів, які займаються в  творчому гурті «Оберіг»


 

 

 

 • Новорічний ярмарок  в Новобаварському районі 03.01.2016

3 січня 2016 року в Новобаварському районі проводилась ярмарка присвячена різдвяним свята, в якій приймали участь усі навчальні заклади Новобаварського райониу, наш навчальний заклад не був винятком та достойно прийняв участь та провів професійну орієнтацію для школярів 9 класів.