Середа, 30 Вересня 2020, 01:16
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

Практична підготовка

 
 
 
Практична підготовка студентів
 
 

     Метою практичної підготовки в технікумі є оволодіння студентами сучасними методами, формами та знаряддями праці на виробництві за обраним фахом, формування у них на базі одержаних теоретичних знань, професійних умінь і навичок самостійної роботи у виробничих умовах. Практична підготовка студентів - це кінцевий результат всієї роботи технікуму з підготовки фахівців, в якому концентруються результати як навчальної, так і виховної роботи викладачів.

    

     Тисячі робітників залізничного транспорту та транспортного будівництва отримали освіту в нашому технікумі. За останні 30 років технікум підготував близько 8,5 тисяч спеціалістів. Більшість їх успішно працюють на об'єктах будівництва і експлуатації залізничного транспорту, Харківського метрополітену, на підприємствах міста, України, СНД, в тому числі на високих керівних посадах.
     Зберігаючи багаті традиції, в технікумі підтримується належний рівень розвитку матеріально-технічної бази, організаційного, програмно-методичного та кадрового забезпечення практичної підготовки. 

    

     В цехах навчально-виробничих майстереньтехнікуму, навчальних полігонах та спеціалізованих лабораторіях під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання та викладачів студенти проходять слюсарну, слюсарно-механічну, сантехнічну, електрозварювальну, електромонтажну, електрорадіомонтажну, контрольно-вимірювальну, геодезичну практики.
     В спеціалізованих комп'ютерних класах, які обладнані сучасними комп'ютерами, проводяться мікропроцесорна, практика по програмуванню, та на отримання робітничої професії «Оператор ПЕОМ». 

    

     Це дозволило технікуму отримати ліцензії Міністерства освіти і науки України на підготовку з робітничих професій «Електро-зварювальник ручного зварювання», «Електромеханік з ліфтів», «Оператор ПЕОМ» та «Водій категорії «В», здобуття яких разом з дипломом молодшого спеціаліста дозволяє випускникам технікуму краще адаптуватися в умовах сучасного виробництва. 

   

    

     Виробничі технологічні та переддипломна практики студентів організовуються на сучасних передових підприємствах за фахом з якими технікум має довгострокові угоди. Це Служби і підрозділи Харківського метрополітену, дистанції електропостачання та автоматики, телемеханіки та зв'язку Південної залізниці, будівельно-монтажні організації «Південтранстехмонтаж», «Електромонтаж», «Харківтрансбуд», будівельно-монтажні поїзди № 166, 765, 685, 803, заводи м. Харкова «Світло шахтаря», «Фед», «Підшипниковий», «Трансзв'язок», філії підприємств «Харківгаз», «Харківміськгаз», «Харківтрансгаз», «Харківобленерго», філії «Укртелекому», інформаційно-обчислювальні центри Південної залізниці, метрополітену та інші.