Четвер, 18 Січня 2018, 23:55
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
МОН
Block content
ХОДА
Block content
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1869
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж (ХЭМТТС)

Спортивне життя

 
 
 
Спортивне життя технікуму

    Спортивно-масова робота у технікумі має славні традиції. За останні 40 років збірні команди технікуму неодноразово займали призові місця , як на республіканських так і на всесоюзних змаганнях. Підготовку збірних команд здійснював ветеран спорту , викладач фізичного виховання Кабачний Н. В..

    

     Свого часу студентом нашого технікуму був Мужицький П., майстер спорту міжнародного класу з велоспорту. В спортивних досягненнях технікуму є вагомий внесок керівників фізичного виховання минулих років Пивоварюка О. Є., Щербіни Є. В., Басенка В. М., Леденьова В. О., а нині Щербіна Є. В. є головою спортивного клубу «Локомотив». 

    

    

     Сьогодні студенти-спортсмени гідно несуть естафету передану попереднім поколінням. За останні роки ми досягли значних результатів у спорті. Збірна команда технікуму з футболу постійно займає призові місця.
     В цьому заслуга громадського тренера Дубинського В. І. Високих результатів досягла збірна команда з шахів. Добре зарекомендували себе збірні команди з волейболу. Підготовку та тренування проводить викладач Козієнко В. В. 

    

    

    
    Велика робота проводиться по зміцненню матеріальної бази фізичного виховання. Технікум має два добре укомплектованих зали для занять. Фізичною культурою мають змогу займатися не тільки студенти, а також і викладачі та співробітники технікуму.
     Багато зроблено колективом фізичного виховання, але всі можливості ще не вичерпані, нові перемоги і  досягнення - попереду!