Середа, 30 Вересня 2020, 01:20
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
...
...
...
...
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Харківський державний політехнічний коледж

Студентське життя

 
 

Конференції, виставки, проекти

Виставка науково-технічної творчості

СТУДЕНТСЬКЕ  ЖИТТЯ

 
      Життя студентів дуже різноманітне. Воно не обмежується навчальними аудиторіями і після занять студенти мають можливість творчого росту, фізичного розвитку, веселого відпочинку.
     Гуртки, предметні та технічні, приваблюють студентів можливістю поповнити свої знання та набути практичних навичок.
 
      Найбільшою популярністю користується літературно-етичний клуб «Сучасник», яким вже багато років керують викладачі ЛендаА. М. та Стонога В. Г. Засідання цього клубу цікаві за змістом і різноманітні за формою.
     Спілкування з акторами, письменниками, художниками збагачує духовий світ молоді, а відвідування театрів, музеїв, виставок, ще й формує культуру.
 
     Студенти завжди з нетерпінням чекають святкових концертів, тематичних вечорів, КВК, різноманітних конкурсів та вікторин, де можуть і себе показати та на інших подивитись.
    Майбутнє неможливе без минулого і тому вдячністю і увагою оточені ветерани Великої Вітчизняної війни, а напередодні Дня Перемоги в технікумі відбуваються урочистості з нагоди їх вшанування.
 
     У багатьох випускників залишились спогади про роботу в будівельних та сільськогосподарських загонах, особливо про роботу в Криму, де її вдало поєднували з відпочинком на морі.
     Куратори груп Колісник Л. М., Діброва Л.М., Решетняк Н. В. докладають багато зусиль, щоб познайомити студентів з різними чарівними куточками України - Полтавою, Слов'яногорськом, Чугуєвом, Києвом, Львовом, що допомагає краще пізнати історичне минуле та сьогодення. 
 
       А якої чарівності набувають щорічні виставки «Наші обереги», де студенти разом з викладачами мають можливість показати свої творчі здобутки.
     Скільки фантазії, майстерності та вишуканості виявляють студенти під час конкурсів плакатів та газет, осінніх композицій та зимових букетів.
     Рада музею технікуму на чолі з Волобуєвою С. М. та Лелюком О. В. працює над поновленням експозицій та пошуком нових експонатів. В музеї проводяться тематичні виховні години, профорієнтаційна робота та різноманітні заходи.
     Студентське життя - це найкращі роки юності, час навчання та змістовного відпочинку.
 
  1. Студент I курсу групи ЕУ-12 Андрій Дружченко прийняв участь у Регіональній науково-технічній конференції «Екологія. Людина. Майбутнє» і виступив з доповіддю «Оцінка токсичності питних вод Харківської області методами біотестування». Конференція відбулась 7 квітня 2017 року на базі Харківського державного гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ. Науковий керівник викладач екології Бець Т.Ю.
  2. 13 квітня 2017 у гуртожитку коледжу пройшла виставка «Нове життя старим речам», присвячена Дню захисту довкілля. Нажаль, «Дорога цивілізації вимощена сміттям», але студенти першого курсу спробували залишити свій екологічний внесок, перетворивши відходи у творчість.
  3. Студенти першого курсу групи КМ-17 Панченко Альона і Роздайбіда Назар презентували кращі творчі вироби студентів першого курсу в рамках проекту «Нове життя старим речам» на засіданні обласного методичного об’єднання викладачів екології вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Харківської області у Харківському механічному технікумі ім. О.О. Морозова.(16 березня 2017 року)
  4. Студенти першого курсу Линник Аміна (група АТ-14) та Сокол Максим (група КМ-17) прийняли участь у конкурсі екологічних плакатів та представили творчі вироби студентів першокурсників коледжу на науково-практичній конференції «Наука. Біологія. Сучасність». (22 березня 2017 року, коледж Національного фармацевтичного університету)